2026. május 13.
Óvjuk meg az erdőket közösen!
Az elmúlt évek tapasztalataiból is kiindulva a tavaszi piknik-szezon kezdetétől rendszeresen viszünk ki tűzrakáshoz használható fát a legális tűzrakók közelébe.
A legoptimálisabb megoldás az lenne, ha minden sütögető/bográcsozó otthonról hozna grill-szenet, vagy száraz fát, ám ez nagyon ritkán fordul elő, éppen ezért - az élő erdő rongálását megelőzve - rakunk ki tűzifát.
Mindenkit arra kérünk, ezt a fát használja, és minden esetben csak a kijelölt tűzrakókat vegye igénybe!