
Kedves látogatók!
Az Erzsébet-kilátó tavaly megrongálódott és egyelőre még szakértői vélemények elemzése folyik, hogy miként lehet felújítani.
A helyreállítást a Hegyvidéki Önkormányzat, illetve annak egyik cége koordinálja. (A kilátó fenntartása, üzemeltetése is hozzájuk tartozik, nem a Normafa Park tevékenységi körébe...)
A kilátó várható nyitásáról, így a vendéglátó hely és a wc nyitásáról sem tudunk információt adni, ám amint új híreket kapunk a szakértőktől, azt azonnal közzétesszük.
Köszönjük a megértésüket.